سه شنبه 30 مرداد 1397
اطلاعیه مهم
به اطلاع پذیرفته شدگان و دانشجویان گرامی میرساند

براساس تصمیم سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی آخرین مهلت ثبت نام و انتخاب واحد کلیه پذیرفته شدگان و دانشجویان برای نیمسال دوم سال تحصیلی 96-97 تا پایان ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 16 اسفند ماه 96 است و این تاریخ قابل تمدید نیست.
به اطلاع دانشجویان گرامی میرساند
براساس تصمیم سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی آخرین مهلت انتخاب واحد و تمدید پایان نامه کلیه دانشجویان برای نیمسال دوم سال تحصیلی 96-97 تا ساعت 24 روز جمعه 20 بهمن ماه 96 می باشد و پس از آن سایت انتخاب واحد مسدود و دانشجویان قادر به انتخاب واحد و تمدید پایان نامه نخواهند بود.
دانشجویان (خواهر) در صورت نیاز به خوابگاه دانشجویی جهت ثبت نام به اداره فارغ التحصیلان (خانم خلیلی) مراجعه نمایند. اداره امور دانشجویی
 دانشجویان گرامی جهت دریافت کارت دانشجویی خود به حوزه معاونت دانشجویی (طبقه دوم ساختمان آموزشی) مراجعه نمایند.
اداره امور دانشجویی
دانشجوی محترم ضمن عرض خیر مقدم، ورود شما را به دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه تبریک عرض می نماییم  (جدید)
موسسه حسابداری و خدمات مدیریت هزینه یاب در حوزه خدمات حسابداری و مدیریت تعداد محدودی دانشجو کارآموز در رشته حسابداری می پذیرد . علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر و استفاده از این خدمات به آدرس ذیل مراجعه نمایند. www.Hzineyab.com , partner.Hzineyab.com
به اطلاع کیله دانشجویان رشته حقوق می رساند : کلاس های درس خانم مقدادی 19و ا20ردیبهشت برگزار نمی گردد.
مقاله های انگلیسی:
Department of Agricultural Management, Savadkooh Branch, Islamic Azad University, Savadkooh, Iran
مقاله های فارسی:
گروه مدیریت کشاورزی، واحد سوادکوه، دانشگاه آزاد اسلامی، سوادکوه، ایران
به اطلاع کلیه اساتید ، کارکنان و دانشجویان عضو کتابخانه می رساند : از این پس رزرو و تمدید کتب امانتی از طریق سایت کتابخانه و با استفاده از نام کاربری و رمز امکان پذیر می باشد . علاقمندان می توانند به آدرس ذیل مراجعه نمایند . http:78.38.78.238
به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند : از این پس دسترسی به چکیده پایان نامه ها از طریق سایت کتابخانه دانشگاه قابل دسترسی می باشد . علاقمندان می توانند به آدرس ذیل مراجعه نمایند . http: 78.38.78.238
قابل توجه دانشجویان گرامی گروه معماری و عمران کلاسهای استاد علی طیبی در تاریخ 12و13 اردیبهشت برگزار نمی گردد.
لطفا به آدرس ذیل مراجعه نمایید.
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران اعلام کرد: بر اساس اطلاعیه استانداری استان مازندران و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و بر اساس تاکید ستاد مدیریت بحران استان مازندران واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در روز شنبه 16 بهمن تعطیل می باشد.

قابل توجه کلیه دانشجویان

پیرو اعلام قبلی علاوه بر لغو امتحانات روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 20 و 21 دیماه بعلت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رحمت الله تعالی علیه و عزای عمومی،امتحانات روز چهارشنبه مورخ 22 دیماه نیز لغو می شود. قابل ذکر است واحدهای دانشگاهی در روز چهارشنبه تعطیل نیست و فقط امتحانات این روز لغو و بعد از آخرین امتحان با اطلاع رسانی به دانشجویان برنامه ریزی و برگزار خواهد شد. ضمناً زمان برگزاری امتحانات این سه روز متعاقبا اعلام خواهد شد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه

آخرین اطلاعیه ها را از کانال تلگرامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه به نشانی ذیل دریافت نمایید:  iausavadkooh@        
                                      
بسم الله الرحمن الرحیم انالله و انا الیه راجعون

«اطلاعیه شماره 2 روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی»

ضمن عرض تسلیت مجدد به محضر ملت شریف ایران به مناسبت ارتحال جانگداز حضرت آیت ا... هاشمی رفسنجانی ( قدّس الله نفسه الزکیه) به اطلاع می رساند بنابر تصمیم هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی و به منظور ارج نهادن به روح ملکوتی حضرت آیت الله جناب آقای هاشمی رفسنجانی بنیانگذار دانشگاه آزاد اسلامی و پیرو اعلام عزای عمومی از سوی هیئت محترم دولت و دعوت صورت گرفته برای شرکت در مراسم تشییع آن مجاهد نستوه و فراهم شدن امکان حضور پرشور کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه در آیین های بزرگداشت ایشان، دانشگاه آزاد اسلامی و بالتبع کلیه فعالیت های اداری، آموزشی و خدماتی آن در روزهای دوشنبه و سه شنبه 20 و 21 دیماه 1395 تعطیل اعلام می گردد.

بدیهی است متعاقبا اطلاع رسانی و برنامه ریزی لازم از سوی روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برای برگزاری امتحانات لغو شده صورت خواهد پذیرفت.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی
12
 
  42423902-4(011)
  info@iausk.ac.ir
 
مازنداران،پل سفید، دورراهی آزاد مهر،دانشگاه آزاد اسلامی واحد سواد کوه